קלאץ' BRITZ כסוף STEVE MADDEN

RIEOWW8FHE
 • 200.00 ₪400.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
משלוח חינם מעל ₪300.00
קלאץ' BRITZ כסוף STEVE MADDEN

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  הרשמה לאתר וביצוע הזמנות
  1. רכישת מוצרים תתבצע על ידי הלקוח באמצעות מילוי טופס הזמנה המופיע באתר. יובהר כי מילוי כל הפרטים מהווה תנאי לביצוע ההזמנה בעת הזמנה באתר.
  2. הנהלת האתר לא תעשה בפרטי הלקוח כל שימוש, אלא בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר המהווה חלק בלתי נפרד מתנאי שימוש ורכישה אלה.
  3. על מנת להבטיח את ביצוע ההזמנה ביעילות וללא תקלות, יש להקפיד על מסירת כל הפרטים הנדרשים באתר במדויק. אם בעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטים שגויים, החברה לא תוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו ליעדם. במקרה שהמוצרים יחזרו לחברה בגלל פרטים מוטעים, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. יש להקפיד על מילוי פרטים מדויקים ועדכניים.
  4. ההזמנה שבוצעה מותנית באישור של החברה, בתוך יום עסקים אחד ובהתאם לזמינות הפריטים המבוקשים במלאי. בכל מקרה בו חלק מהפריטים אינם זמינים במלאי, נציג שירות הלקוחות של החברה יצור קשר טלפוני או באמצעות דואר אלקטרוני עם הלקוח לביצוע שינוי ההזמנה בהתאם לבקשת הלקוח ובכפוף למלאי הקיים.
  5. עם אישור ההזמנה ע״י החברה תתבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי, ועם אישור ההזמנה ע״י חברות האשראי יסופק המוצר.
  6. פרטי ההזמנה כפי שהזין הלקוח בטופס ההזמנה ורישום העסקה במחשבי החברה יהוו ראייה חלוטה וסופית לנכונות דרך הפעולה.
  7. במקרה בו לא אושרה העסקה ע״י חברת האשראי, יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה על כך והוא יתבקש למסור אמצעי תשלום אחר.
  8. אישור פעולת הרכישה מותנה בזה שהמוצר אכן קיים במלאי מחסני החברה במועד האספקה המבוקש ו/או במועד ההזמנה. עם זאת, במידה ולא צוין כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, לא תהא החברה מחויבת במכירת המוצר, וללקוח לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין נזק ישיר או נזק עקיף אשר נגרם ללקוח ו/או לצד ג'. האמור הינו בכפוף לכך שהנהלת האתר תשיב ללקוח כל סכום ששילם במידה ואכן שילם לחברה, ו/או תבטל החברה את החיוב במידה ובוצע. יש להבהיר כי ייתכנו מצבים בהם על אף שמוצר מסוים מוצג באתר כקיים במלאי, בפועל אינו קיים במלאי ולא ניתן לספק אותו – במצבים אלו תבוטל העסקה וללקוח לא תהא טענה בקשר לכך בכפוף להשבת הסכום ששולם לחברה על ידי הלקוח.
  9. כל לקוח יהיה רשאי להזמין מוצר ולבחור יעד מבוקש למשלוח וזאת על ידי עדכון היעד המבוקש בטופס ההזמנה – אך היעד האחרון למשלוח שיעודכן על ידי הלקוח יישמר במאגר החברה כיעד המבוקש של הלקוח.
  10. יודגש כי החברה תהיה זכאית שלא לאשר הזמנה שביצע לקוח מכל סיבה שהיא ולפי שיקול דעתה הבלעדי. בין היתר בשל הסיבות הבאות (אך לא רק):
  * אם בעת ההרשמה באתר נמסרו במתכוון פרטים שגויים.
  * אם בוצעו מעשה או מחדל, הפוגעים או עלולים לפגוע באתר או בהנהלת האתר, או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחותיה, עובדיה וספקיה של הנהלת האתר.
  * אם שירותי האתר שימשו לביצוע מעשה הנחזה כבלתי חוקי על-פי דיני מדינת ישראל או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה.
  * אם הופרו תנאי הסכם זה, תנאיו של אחד מהמסמכים המחייבים או תנאיו של כל שירות מקוון אחר שיציע האתר.
  * אם ישנו חוב כספים לחברה או לחברות הקשורות עמנו והחוב לא נפרע, למרות שחלף המועד לתשלומו.
  * אם כרטיס האשראי שברשות הלקוח נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי.
  11. לאחר שהוזנו פרטי התשלום בדף התשלום, יישלח אישור באמצעות הדואר האלקטרוני על קליטת פרטי ההזמנה. אישור זה אינו מחייב את הנהלת האתר לספק את המוצרים, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו אצל הנהלת האתר.
  12. אם יתברר שכרטיס האשראי של הלקוח אינו תקף, או שחברת כרטיסי האשראי איננה מכבדת את העסקה או אינה מכבדת את החיוב, או שהמוצר המבוקש איננו מצוי במלאי שבידי החברה, הנהלת האתר תיצור קשר עם הלקוח לשם השלמת העסקה או ביטולה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים

  1. האמור בסעיף זה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ״א 1981 (להלן: החוק).
  2. בידי המזמין (ולא הנמען) לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן: כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.
  * ביטול ההזמנה לפני שליחת החבילה ללקוח לא יגרור חיוב נוסף, ויוחזרו ללקוח הכספים ששילם בגין העסקה כולל דמי המשלוח, בניכוי עמלת ביטול עסקה לפי חוק. זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק.
  * במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל המזמין ולאחר קבלת הסחורה במחסני החברה, יינתן זיכוי כספי מלא בניכוי עמלת ביטול עסקה. התשלום עבור המשלוח ינוכה מסך הזיכוי. הזיכוי יינתן בתנאי שהמוצר יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם התווית עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה המזמין (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי).
  * זכאות להחזר כספי תינתן תוך 14 ימי עסקים ממועד קבלת הפריט במחסני החברה. ההחזר יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית. ניתן להחזיר את המוצר - שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, כאשר התוויות נמצאת באריזה.
  * במקרה של זיכוי כספי תנוכה עמלה בסך 5% מערך ההזמנה או 100 ₪ (הנמוך מביניהם).
  * לא יינתן זיכוי כספי על מוצרים ששווים פחות מ 50 ₪.
  * לא יינתן זיכוי כספי עבור עסקה ששולמה בכרטיסי חיוב מיידי (דיירקט). במקרה של החזרת פריט יינתן זיכוי לרכישה באתר

  * החברה היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב הסחורה שהוחזרה.

  3. לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.
  4. אופן החזרת המוצרים - קיימות שלוש דרכים בהן הלקוח יכול להחזיר את המוצרים שהוזמנו:
  4.1. באמצעות שליחת המוצר חזרה בדואר רשום לכתובת: רח הגליל 33 טבריה. בצירוף חשבונית רכישה ופרטים אישיים ליצירת קשר עם הלקוח כאשר המוצר מתקבל חזרה.
  4.2. באמצעות שירות משלוח אקספרס איסוף מבית הלקוח, בעלות 30 ש"ח. זאת על ידי יצירת קשר טלפוני עם שירות הלקוחות של החברה 04-7799999.
  4.3. החזרה פיזית לחנות בכתובת רחוב הגליל 33 טבריה.
  5. מול מוצרים שנמכרו בהנחה כחלק מסייל והלקוח הביע עניין להחזירם - יקבל הלקוח החזר כספי השווה לסכום המקורי ששילם. מוצרים שנרכשו בסייל ניתנים להחזרה עד 5 ימים מיום הרכישה.
  * בהנחיית משרד הבריאות, פריטי הלבשה תחתונה (תחתונים, חזיות, גרביונים, גרביים ובגדי ים) אינם ניתנים להחזרה או החלפה.
  6. החלפת מוצר או החלפת מידה תיעשה בתיאום מראש מול שירות הלקוחות. קיימות מס דרכים להחלפה:
  6.1. שליחת המוצר חזרה בדואר רשום לכתובת: רח הגליל 33 טבריה. בצירוף חשבונית רכישה ופרטים אישיים ליצירת קשר עם הלקוח כאשר המוצר מתקבל חזרה. אנו נשלח חזרה את המוצר החדש בדואר רשום ללא תוספת תשלום.
  6.2. באמצעות שירות משלוח אקספרס כפול עד בית הלקוח בתיאום מול שירות הלקוחות שלנו ובעלות 50 ש"ח. החברה תבצע משלוח איסוף מבית הלקוח ולאחר שהפריט יתקבל במחסני החברה וייבדק ויימצא תקין החברה תשלח פריט חדש במקום במשלוח אקספרס.
  6.3 החלפה על ידי הגעה פיזית לחנות בכתובת רח הגליל 33 טבריה.
  7.אין החזרות החלפות והחזרות על אקססוריז[לרבות מארזים,שמיכות,גרביים,כובעים,חגורות,סינרים]
תיק קלאץ' של המותג STEVE MADDEN
אבנים מנצנצות בצבע כסף
תא אחד גדול
יש רצועה בצבע כסף תואמת
 
x

#{title}

#{text}

#{price}